Anasayfa Bilet11.com Avantajları

Bilet11.com Avantajları

Türkiye'nin önde gelen seyehat ve uçak bileti sitesi bilet11.com üzerinden uçak bileti sorgulaması yaptığınızda sadece Türkiye değil, yurtdışı havayolu şirketlerinin de uçuşlarını görebilirsiniz. Yurtiçi ve yurtdışında en önde gelen uçuş firmalarının neredeyse tamamı sistemde listeleniyor. Bunların arasında Türkiye'de çok popüler olan  THY (Türk Hava Yolları),  AtlasGlobal ,  Sunexprees,  Anadolujet ,  Onur Air, Pegasus ve Borajet gibi sektörün önde gelen firmaları da bilet11.com'da yer alıyor. Bu hava yollarını kullanırken isterseniz tek yön, isterseniz gidiş - dönüş bilet seçebilirsiniz. Havayolu şirketlerinin hizmet şekline göre; ekonomi, ekonomi plus, business sınıfı ve birinci sınıf gibi bilet türlerini sistemimiz üzerinde bulabilirsiniz.

 

En uygun uçak bileti sorgulama formunda kalkış - varış şehirlerini, gidiş - dönüş tarihlerini, kişi sayısını ve diğer bilgileri girdikten sonra "en uygun uçak biletini bul" butonu ile uçak bileti listelemesi yapabilirsiniz. Listeden istediğiniz uçuşları işaretleyerek bir sonraki sayfa olan rezervasyon sayfamıza geçersiniz. Burada uçuş bilgilerini görürsünüz ve seyahat sigortası seçimi ve yolcu bilgilerini bu sayfadan doldurmanız gerekiyor. Daha sonra bu sayfada bulunan "Satın Al" butonunu kullanarak rezervasyon işleminizi tamamlayıp, satın alma sayfasına geçebilirsiniz. Satın alma sayfasında ödeme ve taksit şeklinizi seçerek ödemeyi gerçekleştirerek uçak bileti satın alma işlemini tamamlamış olursunuz.

 

İstanbul Uçak Bileti, Ankara Uçak Bileti, İzmir Uçak Bileti, Adana Uçak Bileti, Antalya Uçak Bileti, Samsun Uçak Bileti, İzmit Uçak Bileti, Bursa Uçak Bileti, Mersin Uçak Bileti (İçel), Trabzon Uçak Bileti, Samsun Uçak Bileti, Ordu Uçak Bileti, Artvin Uçak Bileti, Erzurum Uçak Bileti, Erzincan Uçak Bileti, Tokat Uçak Bileti, Sivas Uçak Bileti, Ağrı Uçak Bileti, Diyarbakır Uçak Bileti, Batman Uçak Bileti, Van Uçak Bileti, Iğdır Uçak Bileti, Hakkari Uçak Bileti, Adıyaman Uçak Bileti, Muş Uçak Bileti, Kayseri Uçak Bileti, Malatya Uçak Bileti, Kahramanmaraş Uçak Bileti, Elazığ Uçak Bileti, Bodrum Uçak Bileti, Dalaman Uçak Bileti, Gazipaşa - Alanya Uçak Bileti, Isparta Uçak Bileti, Uşak Uçak Bileti, Kütahya Uçak Bileti, Edremit Uçak Bileti, Çanakkale Uçak Bileti ve Çorlu Uçak Bileti gibi büyük şehirler başta olmak üzere Türkiye'nin tüm şehirlerine direk uçuşları bilet11.com uçak bilet modülünde bulabilirsiniz.

 

E-bilet hizmeti sunan sistemdeki havalimanı uçuşlarına Türkiye'nin her yerinden başvurmanız mümkün. Dünya çapında da New York, Paris, Roma, Atina ve Berlin gibi büyük şehirler başta olmak üzere tüm şehirlere ait sorgulamaları modül üzerinden yapabilirsiniz. Yurt dışına da direk uçuşlar bulabileceğiniz gibi, uçuşların bir kısmı aktarmalı uçuşlar olabilir.

 

Bilet11.com üzerinden kredi kartı yada para kartınızla bilet alabileceğiniz gibi 7 gün 24 saat 444 34 97 yada 0 212 603 53 00 nolu telefonları da arayarak en uygun uçak biletinizi rahatlıkla temin edebilirsiniz. 


İyi uçuşlar dileriz!

Merkez

Mehmet Akif Ersoy Cad. Mehmet Çıbıkçı İş Merkezi No:2 Kat:2 / 51 Şirinevler / Bahçelievler - İstanbul
212 603 53 00
444 34 97

444 34 97

7 / 24 Online Uçak Bileti
0212 603 53 00
Tüm Hakları Saklıdır. Yazılım ve Tasarım : Taksim Yazılım