Anasayfa Business Class Nedir ?

Business Class Nedir ?

Business Class Nedir ?

Business Class Nedir ?

Business class, birçok hava yolunun belli başlı uçaklarında, yolcuların özel bir tecrübe yaşamaları için ayrılan alan ve bu alanda sunulan hizmetler bütününü kapsayan bir ayrıcalığı ifade ediyor. Her hava yolu için business class başlığı altında olmasa da ayrıcalıklı yolculara sunulan özel ikramlar ve hizmetler bulunuyor. Farklı fiyat tarifeleriyle ulaşabileceğiniz business class uçak biletleri hem havaalanında hem de uçakta özel ve kaliteli hizmetlerle sizi karşılıyor.

Business class bir uçak biletiniz varsa, alacağınız hizmetler sadece uçak içinde değil, havaalanına gelmeden önce başlayabiliyor. Özellikle okyanus aşırı uçuşlardaki business class biletleri sayesinde bagaj haklarınız daha esnek oluyor ve havaalanına adım attığınız andan itibaren sıra beklemek zorunda kalmıyorsunuz. Özel kapılardan uçağınıza ulaşma şansınız bulunuyor.

 

Business Class Özel Salonlar

Bagaj sınırı en az 10 kilo daha fazla olan business class uçuşlarda havalimanlarında da ayrıcalıklı havayolu servislerinden yararlanabiliyorsunuz. Business class yolcular için özel lounge salonlarında kendinizi özel hissetmeniz için gereken her şey var. Uçuşunuza kadar özel salonlarda içecek ve yiyeceklerin tadına bakabilir, konforlu koltuklarda internetten faydalanabilirsiniz.

 

Business Class ve İkram

Uçakta yerinizi aldıktan sonra kabin görevlileri ikramlarına başlıyorlar ve özel bir kabinde uçuşu gerçekleştirdiğiniz için kabin görevlisi de sadece size özel hizmet ediyor. Bu sayede hiçbir isteğinizi tekrarlamanıza gerek kalmıyor.

Uçuş sürenize göre belirlenen öğün saatlerinde, business class yolcuları çok özel lezzetler arasında tercih yapabiliyorlar. Dünyanın en yetenekli aşçılarının bir araya gelerek oluşturduğu özel menüler, business class uçuşlarda yolculara sunuluyor. Menüden istediğiniz tercihi yaparak uçuşunuz sırasında lezzetli yemeklerle buluşabiliyorsunuz.

 

Business Class ve Eğlence

Business class ile uzun süren uçuşlarda vaktin nasıl geçtiğini anlamamanız için fazla sayıda eğlence bulunuyor. Filmler, müzikler, diziler, belgeseller, sesli kitap kanalı, haber kanalları, çocuk programları ve daha birçok seyir keyfi business class uçuşlarda sizleri bekliyor. Aynı zamanda business class uçuşlarda kısa mesaj ve e-postagönderebiliyorsunuz. Karşı taraftan yanıt alabilme imkanınız da bulunuyor. Böylece acil bir işiniz varsa aksamıyor veya yakınlarınızla keyifli yazışmalar yapabiliyorsunuz.

Merkez

Mehmet Akif Ersoy Cad. Mehmet Çıbıkçı İş Merkezi No:2 Kat:2 / 51 Şirinevler / Bahçelievler - İstanbul
212 603 53 00
444 34 97

Şube

Cumhuriyet Cad. İstiklal Apt. No:5 Kat:1 Taksim, (Gezi Parkı Karşısı)
0 212 238 48 88
444 69 71

444 34 97

7 / 24 Online Uçak Bileti
0212 603 53 00
Tüm Hakları Saklıdır. Yazılım ve Tasarım : Taksim Yazılım